Podmínky testování před táborem

Vážení rodiče,

níže naleznete (snad) již finální podmínky testování před tábory. V dokumentu s informacemi pro rodiče se již měnit nebudou, počítejte tedy prosím jak s těmito informacemi, tak i seznamem původní dokumentace.

PODMÍNKY ÚČASTI NA TÁBOŘE

• k účasti na táboře je třeba mít negativní PCR test starý maximálně 7 dní nebo 22 dní od první dávky očkování nebo 180 dní od prokazatelného prodělání nemoci (možnost očkování / prodělání covidu platí i v ostatních níže zmíněných případech, znovu je však nevypisuji)
    • k účasti na táboře není možné doložit negativní antigenní test ani samotest
  • na srazu budeme tyto podmínky kontrolovat: jejich splnění můžete doložit výpisem z webu ocko.uzis.cz, vytištěným výsledkem testu, čestným prohlášením (v případě testování ve škole), nebo SMS s výsledkem, kterou nám ukážete. Zdravotnice bude evidovat způsob doložení bezinfekčnosti.
    • Očkování i prodělanou nákazu není možné doložit čestným prohlášením, ale například. kartičkou z očkování, covid-pasem, výpisem z ocko.uzis.cz (nebo jen umožněním náhledu do něj)

PODMÍNKY ÚČASTI NA STAVĚČCE S RODIČI

• k účasti na stavěčce s rodiči je třeba mít negativní antigenní test starý maximálně 72 hodin nebo PCR starý maximálně 7 dní
  • pokud vaše dítě pojede na stavěčku s rodiči, kde zůstane až do tábora, stačí mít PCR do 7 dní před stavěčkou
  • pokud se vaše dítě bude vracet ze stavěčky domů, je potřeba mít PCR do 7 dní před srazem na tábor (příp. před dnem, kdy na stavěčku pojede)

HROMADNÉ TESTOVÁNÍ NA BOŽENCE

• pro ty z Vás, kteří nemají možnost nechat své dítě 7 dní před začátkem tábora (případně stavěčky) otestovat, jsme zařídili 3 termíny, ve kterých bude možnost se nechat otestovat přímo na naší klubovně na Boženy Němcové 29:
    • středa 23. 6. (pro účastníky Čáslavické stavěčky)
    • pondělí 28. 6. (pro tábory od 1. 7.)
    • středa 30. 6. (pro tábory od 3. 7.)
  • všechny dny bude testování probíhat od 19.00
  • pokud budete chtít této možnosti využít, přihlašte se prosím co nejdříve na tomto odkazu.

Několik upozornění k přihlašování:

1. po vyplnění Vašich osobních údajů Vám přijde ještě potvrzovací kód, který je třeba pro úspěšné dokončení rezervace na stránce zadat
  2. přihlašovací formulář Vám bude hlásit, že testování proběhne v laboratoři ve Velkém Meziříčí. To je však jen původní nastavení, testovat se bude určitě na naší klubovně na Boženy Němcové 29
  3. termín vypsaný v kalendáři na neděli 27. 6. se uskuteční ve skutečnosti o den později v pondělí 28. 6.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností nás určitě kontaktujte.

Pevně věříme, že podmínky testování se již do tábora nezmění, o všech případných změnách Vás budeme co nejdříve informovat. Věříme, že i přes všechny komplikace a zmatečnou komunikaci za strany státu se nám nakonec společnými silami podaří na tábory odjet.

Děkujeme za Vaši vstřícnost.

za celý oddíl
Srna – Kamila Kultová