Oslavy 30 let Kompasu se blíží!

Oslavy Kompasu jsou již za rohem, posílám tedy přehled všech důležitých informací.

Harmonogram Oslav

Oslavy 30 let (2).JPG

Jídlo

• od 10.00 do 17.00 k dispozici samoobslužný občerstvovací “raut”
  • sobotní večeře mezi 17.00 a 18.00
  • nedělní snídaně (pro přespávající) 8.00–9.30
  • nealko pití bude zajištěno po celou dobu akce

Obecné informace

• Oslavy proběhnou v areálu U Mravence Lesíka
  • rádi vás uvidíme na kterékoliv části Oslav
  • vyplňte nám prosím krátký dotazník o vaší účasti, abychom mohli zajistit dostatečné množství jídla a dalších kapacit
  • dle vaší účasti budeme rádi za dobrovolný příspěvek na pokrytí nákladů akce
  • pokud budete chtít na místě přespat, pak bude možnost ve vlastním stanu, nebo ve společných velkokapacitních stanech (s vlastní karimatkou a spacákem)
  • na místo se dá dorazit vlastním autem (prosíme, sdělte nám tuto informaci přes účastnický formulář – odkaz viz výše), případně veřejnou dopravou (cca 1,5 km pěšky ze zastávky Žilkova)
  • kdybyste chtěli přispět k občerstvení a sladkému rautu domácí buchtou či podobnou pochutinou, budeme moc rádi, když něco přivezete

S sebou

• outdoorové oblečení dle charakteru programů, kterých se budete účastnit
  • vlastní kelímek/hrníček na pití, miska a příbor
  • spacák a karimatka (případně stan), pokud budete chtít přespat do neděle
  • tužka, papír a mobil s foťákem na Igorův memoriál
  • skautské vzpomínky 🙂
  • dobrovolný příspěvek na akci (bude možnost platby přes QR kód) – doporučená výše příspěvku za plnou účast je 300 Kč/osobu

Podrobné informace pro děti z Niky

Níže najdete podrobné informace o srazu a návratu pro děti, které na akci pojedou bez rodičů – prosíme vás o předání dětem. Pokud byste měli se srazem/návratem problém, ozvěte se prosím vedoucí oddílu.

Oslavy 30 let Nika upravené.png

Jan Závala – Bulďa