Třicátý zahajovací oheň Kompasu

Začátek nového školního roku je za dveřmi a s ním i dlouho očekávaná chvíle, kdy se po prázdninách všichni znovu sejdeme na Zahajovacím ohni střediska Kompas. Bude se konat první školní den, 1. 9. 2021, na skautské základně Strážná v Lelekovicích. Společně zavzpomínáme na letní tábory, provětráme táborové zpěvníčky a dozvíme se, co nám příští rok chystá nového. Těšit se můžeš na staré i nové kamarády, oblíbené vedoucí a samozřejmě i spoustu zábavy.

Sraz: ve 13.15 před nádražím v Králově Poli (odjezd vlakem v 13.44)

Návrat: v 18.55 tamtéž

S sebou: potvrzení o bezinfekčnosti na covid, roušku, šalinkartu a/nebo jízdenky (zóny 101 a 310), skautský kroj nebo oddílové či střediskové tričko, skautský šátek, svačinu a pití, šátek na hru, tužku nebo propisku, pláštěnku (do deště i na sednutí k ohni), oblečení a pevnou obuv na běhání do lesa, táborové zpěvníčky.

Těší se na Tebe všichni vedoucí z Kompasu!