Skauting on-line nadále i po 12. dubnu

jistě jste již zaznamenali, že v neděli končí nouzový stav a s ním i některá epidemická opatření. Od pondělí 12. 4. se bude možné setkávat uvnitř do 10 osob, venku do 20 osob. Junák s Českou radou dětí a mládeže zkoumá dopad této změny na naši činnost. Ani po vydatném úsilí na jasné vyjádření od státu a právních rozborech nemá jistotu, do jaké situace se dostáváme.
Proto od 12. dubna NEOBNOVUJEME kontaktní skautskou činnost, nadále pokračujeme v činnosti na dálku a v projektech skautské pomoci.
Po celou dobu epidemie Junák často postupoval o něco opatrněji (někdo by možná řekl bázlivěji), než některé jiné spolky pracující s dětmi a mládeží. Tento přístup si zachovává i nyní. Jsme přesvědčeni, že znovu-otevření má proběhnout především bezpečně a srozumitelně, nikoli jen rychle.

O případných změnách Vás budeme informovat. Myslíme na Vás, na děti a posíláme všem mnoho sil do tohoto aprílového počasí!