Zrušení Květinového dne a jeho alternativa

Vážení rodiče,
omlouváme se za takto důležité informace na poslední chvíli, ale Květinový den a následující afterparty v Lužánkách, které měly proběhnout zítra 30. 9. 2020 se bohužel z důvodu koronavirové krize ruší. Za vedení střediska nám vzhledem k vysokému riziku přenosu viru při prodeji kytiček nepřijde tato činnost vhodná.
Je tu však způsob, jak stále můžeme všichni pomoci s jejich prodejem. Od středy 30. 9. Do pátku 2. 10. Bude na naší střediskové klubovně na adrese Boženy Němcové 29 možné si kytičky proti rakovině v době probíhajících schůzek zakoupit. Pokud má Vaše dítě v některém z těchto dnů schůzku a měli byste zájem si kytičku koupit, nebojte se si o ni říct jeho družinovým vedoucím, kteří Vám rádi kytičky prodají. Pokud Vaše dítě v této době na dané klubovně schůzky nemá a stále byste měli o kytičky zájem, nebojte se nám ozvat, kdy by bylo možné si kytičky vyzvednout. Rádi se s Vámi domluvíme. V případě dalších dotazů či nabídek prodeje například ve Vašem zaměstnání, přátelům a podobně se na nás nebojte obracet, budeme rádi za pomoc.
Hlavní kontaktní osobou je Lupínek – Lucie Koudelková, tel.: 728 735 003, e-mail: lupinek@skaut.cz.