Podzimky světlušek a vlčat v Olomouci 27. – 30. 10.

Podzimky v Olomouci 27. – 30. 10.
Již zanedlouho dojde k přemístění některých zvířat z brněnské zoologické zahrady do vhodnější zoo s prostornějšími výběhy, chutnější stravou a kvalitnější péčí. Na nové prostředí se mohou těšit Berušky, Ještěrky, Kamzíci, Chamíci, Křeloci, Panteři a Šedá a Zelená zvířata. K nákladu zvírat dojde v sobotu 27. 10.
Sraz: v sobotu 27. 10. v 6:50 na hlavním vlakovém nádraží (vlak odjíždí 7:18)
Návrat: v úterý 30. 10. 16:43 tamtéž
Cena: 750,-
S sebou: jídlo na sobotní svačinu a oběd (první společné jídlo bude odpolední svačina), průkazka s věkem a fotografií, na sebe kroj (případně skautské tričko a šátek), malý batůžek a další věci na vícedenní akci (seznam v záložce Co s sebou). Vše sbalené do jednoho batohu tak, aby dítě bylo schopné nést batoh asi 2 km.
Ubytování: ve skautském domě v Olomouci, budeme spát na zemi na karimatkách
Kontaktní osoba: Fifi – Radka Levá, fifi(at)skaut.cz, 739 707 581
Uložit odkaz do záložek.