19. 9. 2018

Přidejte se

V září 2024 budeme otevírat novou družinku pro děti ve věku 6–7 let (pro děti, které letos půjdou do první nebo druhé třídy). Pokud máte zájem, aby Vaše dcera začala chodit k nám oddílu, vyplňte prosím  předběžný přihlašovací formulář. Tímto vás zařadíme na pořadník a ozveme se vám v průběhu srpna/září s podrobnými informacemi o začátku skautského roku.

Děti jiných věkových kategorií nyní také zapisujeme na pořadník zájemců. Rodičům se pak ozýváme v případě, že se v dané věkové kategorii uvolní místo.

Po uvolnění kapacity se vám co nejdříve ozveme o možnostech nástupu do oddílu a domluvíme se na podrobnostech.

Po tom, co se vaše dcerka po schůzce rozhodne, zda by k nám chtěla začít chodit, vám zašleme elektronickou přihlášku. Členové platí jednou za rok registrační poplatek ve výši 1200 Kč, a to vždy v prosinci/lednu (při nástupu v září je tedy první půlrok zdarma). Jednotlivé akce se pak platí hotově na srazu.

Pokud byste měli ohledně nástupu do oddílu další dotazy, můžete se obrátit na vedoucí oddílu Kateřinu Černou (Nuty).
📞 776 709 975
💻 cerna.katerina(at)skaut.cz